•  Merkez: +90 332 352 51 85 | Selçuklu Şube: +90 555 042 36 42 - +90 532 175 42 10

Bizi Takip Edin

Konya Recai Böreği

Konya yöresel küflü peynirin ve zırhlanmış biftek etinin ateşte muhteşem buluşmasına sizleder tanık olun diye damak tadınıza özgü patentli ürünümüz olan RECAİ’yi zilere sunuyoruz.İki bıçak arasında et domates ve yeşil biber doğranıp yoğrulmaktadır. Hamura yayılan harcın üzerine eklenen yöresel küflü peynirimiz yenilikçi bir damak zevkini ortaya çıkartıyor.

Ardından 300 derecelik fırında odun ateşinde pişirilerek dumanı üstünde servis edilir.

Konya Sezai Böreği

Kıyma ve beyaz peynirin eşsiz buluşması ile oluşan hamur içi, özen ile açılan hamur bezelerinin üzerine yerleştirilerek taş fırında özenle pişirilir.

Konya’nın geçmişinde önemli bir yere sahip olan Sezai böreğini yeniden sizlere sunan Halk Etliekmek, bu eşsiz böreği sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Sizi ve sevdiklerinizi Sezai Böreğinin eşsiz lezzetini denemeye davet ediyoruz. Sezai Böreği en güzel Halk Etliekmek‘te yenir.

Konya Kekikli Sade Börek

Sade kıymanın üzerine maharetli ustalarımızın kekik eklemesi ile oluşan kekikli sade böreğimiz siz değerli müşterilerimize özenle servis edilmektedir.

Lezzetiyle damak zevkinize hitap edecek, kokusuyla iştahınızı kabartacak kekikli böreğimizi tatmaya sizi ve sevdiklerinizi bekliyoruz.

Halk Etliekmeğin bu özenle taş fırında pişirilen lezzetine davetlisiniz.

kuflupeyniriliicerikKonya Küflü Peynirli Börek

Küflü peynirin ustalarımızın elinde hamur içi haline getirilerek özenle hazırlanan hamur bezelerinin üzerine eklenir. Bu şekilde yapılan küflü peynirli böreğimiz lezzeti ile sizlerin beğenisi kazanmayı başarmıştır.

Sizi ve sevdiklerinizi taş fırında özenle pişirilen küflü peynirli böreğimizi tatmaya bekliyoruz.

Halk Etliekmeğin bu özenle hazırlanıp pişirilen lezzetine davetlisiniz.

Konya Peynirli Börek

Bolu tulum peyniri ve 1. sınıf kaşar peynirinin birleşiminden oluşan hamur içi özenle hazırlanmış hamur bezelerinin üzerine yerleştirilir. Taş fırında ustalarımız tarafından pişirilirilen peynirli böreğimiz damak tadınıza hitap ederek sizlerin beğenisi kazanmıştır.

Konya peynirli böreği nerede yenir sorusun tek cevabı olmayı başarmış olan Halk Etliekmeğe davetlisiniz.

Sizi ve sevdiklerinizi lezzetine hayran kalacağınız peynirli böreğimizi tatmaya bekliyoruz.

Konya Karışık Börek

Kıyma, Bolu tulum peyniri ve 1. sınıf kaşarın özel olarak karıştırılarak oluşan hamur içini, özenle hazırlanan hamur bezelerinin içerisine yerleştirilir. Bu şekilde pişirilerek oluşan Konya’nın karışık böreği, Halk Etliekmek’te sizlerin beğenisi kazanmayı başarmıştır.

Konya karışık böreği nerede yenir sorusuna tek cevap olan Halk Etliekmek, sizi ve sevdiklerinizi taş fırında özenle pişirilen karışık böreğimizi tatmaya davet ediyor

Konya börek nerede yenir, en güzel Konya böreği yapan yerler, Konya karışık böreği, Konya börek fiyatları, Konya peynirli böreği, Konya küflü peynirli börek, Konya kekikli sade börek, Konya Recai böreği, konya böreği nerede yenir, konya en iyi börek yapan yerler, konya böreği en güzel nerede