•  Merkez: +90 332 352 51 85 | Selçuklu Şube: +90 555 042 36 42 - +90 532 175 42 10

Bizi Takip Edin

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerine özen göstererek, hizmette kalite anlayışı çerçevesinde sunmayı esas alan kurumsal yapımızı asla bozmamaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile siz değerli müşterilerimize “en iyi” hizmeti vererek sizlerin beklentisini karşılamaya özen göstermekteyiz..

Restaurant yönetimindeki gelişmeleri yakından takip ederek, daima yüksek kalite sağlayan firmamız özellikle hizmet sektöründe adından bi hayli söz ettirmeyi başarmıştır. Recai Böreğinin patentini almayı başaran firmamız tanıtımına kısa sürede başlayarak sizlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef alan firmamız, mükemmelleşme anlayışını esas almaktadır. İnsana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmekte olduğu üstün nitelikli hizmet anlayışını, kusursuz hizmet sistemiyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Konya’da etliekmek denilince ilk akla gelen yer olmayı ve Recai böreğini tüm Dünya’ya tanıtmayı amaçlayan firmamız sizlerin desteği ile amacına her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.