•  Merkez: +90 332 352 51 85 | Selçuklu Şube: +90 555 042 36 42 - +90 532 175 42 10

Bizi Takip Edin

Konya Etliekmeği

Konya’ya özgü yemeklerden olan etliekmek, özenle hazırlanmış kıyması, ince ince kıyılmış domates, soğan ve biberin eşsiz karışımı ile oluşturulan hamur içini hamur bezelerinin içine yerleştirilmesi ile oluşur.

Taş fırında özenle pişirilen etliekmek marifetli ustalarımızın elinde etliekmeğin en lezzetli haline bürünerek servis yapılır.

Konya’da en iyi etliekmeği yapan Halk Etliekmek siz değerli müşterilerimizin beğenisi kazanmayı başarmış ve etliekmek nerede yenir sorusunun tek cevabı olmayı başarmıştır.

Konya Bıçak Arası

Konya’ya özgü yemeklerden olan bıçak arası adını dana budunun iki bıçak tarafından kıyılmasından almıştır.

Özenle kıyılan dana budu içerisine domates, biber ve soğanın ince ince kıyılması ile hazırlanan hamur içi, özenle yapılmış hamur bezelerinin içine yerleştirilerek taş fırında pişirilir. Ardından özenle servis edilir.

Konya’da en güzel bıçak arası Halk Etliekmek’te yenir.

Etliekmek nerede yenir konya, etliekmek çeşitleri konya, etliekmeği en güzel yapan yerler, etliekmek fiyatları konya, bıçakarası nerede yenir, bıçakarası en güzel nerede yenir, bıçak arası fiyatları konya, en iyi etliekmek yapan yer, konyanın en iyi etliekmekçisi, konyada etli ekmek fiyatları