•  Merkez: +90 332 352 51 85 | Selçuklu Şube: +90 555 042 36 42 - +90 532 175 42 10

Bizi Takip Edin

Konya Arabaşı Çorbası

Kış günlerinin vazgeçilmezlerinden olan Arabaşı çorbası, tavuk eti, un, salça, baharatlar ve tereyağından yapılır.

Konya sofraların özellikle de kış günlerinin vazgeçilmez çorbalarından olan Arabaşı çorbası, özenle pişirilerek servis edilir. Arabaşı çorbası nerede içilir sorusunun cevabı Halk Etliekmek’tir.

Size ve sevdiklerinize hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Konya İşkembe Çorbası

Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan işkembe çorbası, un, sığır işkembesi, baharatlar ve sarımsaktan yapılır.

Konya sofralarının vazgeçilmez çorbalarından olan işkembe çorbası, özenle pişirilerek servis edilir. İşkembe çorbası nerede içilir sorusunun cevabı Halk Etliekmek’tir. Size ve sevdiklerinize eşsiz lezzetler sunmaktan mutluluk duyarız.

Konya Bamya Çorbası 

Konya yemekleri arasında ara yemeği olarak bilinen etli bamya çorbası, Konya’nın yemek kültüründe önemli bir yere sahiptir. Konya’nın davet ve özellikle düğün yemeklerinde ve yemek geleneğinde ekşi olduğu için, tatlıdan sonra verilmektedir.

Konya usulü bamya çorbasını en iyi yapan yerlerden olan Halk Etliekmek size ve sevdiklerinize geleneksel düğün çorbası olan bamya çorbasını özen ile pişirip servis etmekten mutluluk duyar.

Mercimek Çorbası

Kırmızı mercimek, un, baharatlar ve tereyağının eşsiz buluşması ile hazırlanan mercimek çorbası özenle pişirilerek servis yapılır.

Besleyiciliği ve doyuruculuğu ile yemeklerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Konya’da en güzel mercimek çorbasını yapan Halk Etliekmek böylelikle Konya’da mercimek çorbası nerede içilir sorusunun tartışmasız tek yanıtı olmayı başarmıştır.

Konyada çorba nerede içilir, çorba fiyatları konya, arabaşı çorbası konya, arabaşı çorbası nerede içilir, mercimek çorbası konya, mercimek çorbası nerede içilir, işkembe çorbası konya, işkembe çorbası nerede içilir, bamya çorbası konya, bamya çorbası nerede içilir, konyada en iyi çorba nerede içilir